Cred ca era inevitabil sa avem pe portalul ClubSEO si oferte pentru content writeri, iar cum eu pot scrie fara probleme in limba romana, rusa, franceza si engelza, zic ca ati putea apela la mine in cazul in care aveti nevoie de astfel de servicii. In principal scriu in romana si rusa, execut traduceri din franceza si engleza in limba romana, dar si invers daca este cazul. Prefer sa merg in sensul traducerii in romana pentru ca nu vreau sa fac anumite greseli de exprimare sau acord in limbile straine, chiar daca asta se intapla destul de rar si din graba.

Oferte content writer in romana, rusa, franceza si engleza

Daca aveti texte scurte in limba engleza si franceza le pot scrie eu, iar daca vreti traduceri cu impact SEO din aceste doua limbi, apelati cu incredere, nu veti regreta ( poate doar pretul putin cam piparat – 2 euro/100 de cuvinte ), dar la capitolul calitate stam bine. Raportul calitate/pret este unul foarte bun, timpul de executie fiind de o zi pentru 1 – 3 articole, trei zile pentru 4 -10 articole si tot asa.

Scriu articole pe orice tema in limba romana si rusa, dar pot aborda teme diferite si in franceza sau engleza, deci daca ai nevoie de astfel de articole, pretul de 2 euro/100 de cuvinte pentru limbile straine este ok, iar pentru limba romana 1 euro/100 de cuvinte, apeleaza la noi – foloseste formularul de conact pentru a lansa o comanda.

Pentru colaborari de anvergura ( peste 2 sau 3 articole pe zi sau 20 – 30 pe luna ) facem reduceri, dar doar in cazul in care temele sunt diferite – cred ca deja la peste 10 articole pe aceiasi tema inspiratia nu mai poate fi aceiasi, sa nu mai zic de sursele de documentare. Mai mult timp acordat documentarii, pret mai mare, in mod evident.

Daca vrei sa intri in echipa noastra de content writeri esti primit cu bratele deschise! Nu te costa nimic, ai doar obligatia de a scrie lunar cate 5 articole pe unul din site-urile partenere, semnate evident – pentru a le putea prezenta ca portofoliu, dar si pentru a mai degreva putin echipa noastra. In schimb primesti din partea noastra o expunere suficient de mare ca sa merite acest mic efort din partea ta! Mai mult, pentru un mic comision de 10% iti putem ceda anumite comenzi primite chiar de noi! Plata prin PayPAl sau transfer BCR ( caz in care se percepe un comision suplimentar de 4 lei, retinut evident de banca).

Oferte content writer

Oferte content writer in romana, rusa, franceza si engleza