Esti content writer si cauti un loc de munca in mediul online? Ai mai multe site-uri si nu ai timp sa postezi continut de calitate? Ai nimerit exact unde trebuie, noi iti oferim sansa sa gasesti mai usor locul de munca de care ai nevoie sau de ce nu, angajatul care sa-ti ofere continut de calitate pentru site-urile tale. Club Seo este partenerul tau in afacerile online, teoretic te putem ajuta in orice domeniu tine de constructia unui site de calitate.

Content writer cu experienta caut de munca part time sau full time

Daca ai nevoie de un content writer nu trebuie sa-ti faci probleme, avem resurse proprii in acest domeniu, trebuie doar sa ne spui cate articole ai nevoie pe saptamana ( este cel mai usor de evaluat saptamanal, nu pe zi sau pe luna, pentru ca desi am dori sa lucram zilnic pentru un singur client, suntem nevoiti sa ne mai si documentam ), un pret rezonabil pe care doresti sa-l platesti si pe o scara de la 1 la 10, cam care ai vrea sa fie nivelul acestor articole. In functie de cerintele tale vom incerca sa rezolvam problema cat mai repede si mai corect pentru ambele parti.

Evindent ca vrem sa atragem si alti content writeri in echipa noastra, suntem deschisi oricarui tip de colaborare: portofoliu si pagina personala pe site, procent din incasari sau diverse alte forme de colaborare. Tu decizi daca vrei sa lucrezi cu o echipa de profesionisti sau vrei sa ramai la munca individuala!

Content writer

Content writer cu experienta caut de munca